O nas

Jesteśmy nowoczesnym i licencjonowanym biurem, które oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Posiadamy świeże spojrzenie na potrzeby naszych Klientów, a tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług oraz partnerskie, indywidualne podejście.

Nasz zespół to nie tylko doświadczeni pośrednicy gwarantujący pełne bezpieczeństwo - to również inni profesjonaliści: graficy, fotograf i zespół marketingowy! Standardem przygotowywanych przez nas ofert jest profesjonalna sesja zdjęciowa oraz rzut nieruchomości - a wszystko to w opracowanym przez nas na bazie doświadczeń unikalnym stylu. Dzięki temu nasi Klienci zyskują pewność, że nieruchomości, które obsługujemy zawsze wyróżniają się na rynku - to pierwszy krok do sukcesu i jedna z tajemnic naszej skuteczności!

Biuro

IMG_0031-Edit
IMG_0076-Edit
IMG_0096-Edit
IMG_0006-Edit
Magdalena
Magdalenamieszkanie na wynajem

Otrzymaliśmy namiary na firmę Home-Empire tzw "pocztą pantoflową". Osobiście mieliśmy "0" pojęcia jaka to firma - ludzie. Po krótkim czasie zobaczyliśmy pełne zaangażowanie i znajomość w swoim fachu. Z bardzo pozytywną opinią podamy Państwa kontakt dalej. Tak trzymać!

Natalia
Nataliamieszkanie na wynajem

Pełen profesjonalizm, zarówno na poziomie przygotowania oferty, jak i jej finalizacji. Każdemu polecam i przekazuję kontakt dalej, bo lepszego zespołu, przynajmniej w Poznaniu, na pewno nikt nie znajdzie. 

Hanna
Hannamieszkanie na sprzedaż

Podczas pierwszej rozmowy nie miałam wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistami. Właściciel biura Pan Mateusz Nowakowski z dużym zaangażowaniem udzielał mi informacji dotyczących sprzedaży nieruchomości. 

Jolanta
Jolantamieszkanie na wynajem

Korzystałam z wielu biur nieruchomości do czasu, gdy przekonałam się o skuteczności Home Empire. Polecam każdemu kto ceni sobie dobrą obsługę i korzystne oferty.

Jan
Janmieszkanie na wynajem

Polecam doskonałą obsługę i kontakt z klientem w wykonaniu Pana Marka i Home Empire!

Justyna
Justynamieszkanie na wynajem

Usługi świadczone przez HE są na najwyższym poziomie. Bardzo cenię sobie przyjazną atmosferę, profesjonalizm, dotrzymywanie ustaleń, punktualność, dyspozycyjność. To wartości, które Home Empire wyróżniają na tle konkurencji. 

Łukasz
Łukaszmieszkanie na wynajem

Gorąco polecam usługi biura nieruchomości Home Empire. W szczególności cenię Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Na pewno będę korzystał z Państwa usług w przyszłości.

Eleonora
Eleonoramieszkanie na sprzedaż

Sprzedaliśmy mieszkanie za pośrednictwem biura Home Emipre i jesteśmy bardzo zadowoleni: sprawnie i bez problemów przy miłej, sympatycznej współpracy z pośrednikiem. Polecam!