Young couple valuate and dreaming their new house

Kompleksowa obsługa

Działamy od A do Z, co oznacza, że o nic nie musisz się martwić. Przygotujemy ofertę, sprawdzimy dokumenty i stan prawny, oszczędzimy Twój czas i pieniądze potrzebne na prezentacje nieruchomości etc.

shutterstock_105421976

Efektywny marketing

Wiemy jak skutecznie promować oferty – portale branżowe, responsywna strona firmowa dostępna na każdym urządzeniu, baza klientów (CRM), media społecznościowe i partnerzy to tylko niektóre z naszych narzędzi.

Close-up of two web designers discussing the layout of a website

Kontakt z klientem

Klient jest dla nas zawsze najważniejszy! Tak samo jak jego nieruchomość! Dlatego zawsze wiesz co dzieje się z Twoją nieruchomością – otrzymujesz on nas cykliczne raporty, na podstawie których podejmujemy dalsze działania.

shutterstock_158522279

Doradca kredytowy

Niezależny doradca finansowy pomoże Tobie bezpłatnie w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej spośród ofert kilkudziesięciu banków. To często oszczędność liczona w tysiącach złotych! zobacz

WSPÓŁPRACA Z HOME EMPIRE W 6 KROKACH

1

PIERWSZE SPOTKANIE

1. Rozpoznamy potrzeby, którymi się kierujesz przy sprzedaży nieruchomości.
2. Dokonamy oględzin Twojej nieruchomości i zweryfikujemy jej stan prawny.
3. Ustalimy wspólną strategię działania.
4. Pomożemy w wycenie i zasugerujemy cenę ofertową.
5. Wspólnie uzgodnimy warunki współpracy i podpiszemy umowę pośrednictwa.

2

ZACZYNAMY DZIAŁAĆ

1. W ciągu 24h skontaktuje się z Tobą nasz zespół marketingowy i umówi termin wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej.
2. Dokonamy również pomiarów mieszkania i narysujemy rzut.
3. Sporządzimy profesjonalny opis ukazujący zalety Twojej nieruchomości.
4. Zamieścimy kompletną ofertę na naszej stronie firmowej oraz wiodących portalach branżowych i innych mediach.
5. Przygotujemy i wydrukujemy karty mieszkań dla zainteresowanych!

3

PREZENTACJE I RAPORTY

1. Obsłużymy wszystkie zapytania telefoniczne i mailowe.
2. Skontaktujemy się z klientami poszukującymi z naszej bazy.
3. Przeprowadzimy profesjonalne prezentacje z kartami mieszkań.
4. Przeanalizujemy, co przyciąga największą uwagę wśród zainteresowanych.
5. Raporty cykliczne - zawsze będziesz wiedział, co się dzieje z Twoją nieruchomością. Stały kontakt to podstawa naszej współpracy.

4

ZŁOŻENIE OFERTY

1. Zajmiemy się ustaleniem warunków transakcji.
2. Zweryfikujemy możliwości finansowe zainteresowanego.
3. Poprowadzimy negocjacje w celu ustalenia ostatecznej ceny.
4. Przygotujemy protokół uzgodnień stron.

5

FORMALNOŚCI I TERMINY

1. Zorganizujemy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności (Urząd Miasta, Wspólnota Mieszkaniowa, Spółdzielnia, Sąd Wieczystoksięgowy).
2. Zaprojektujemy umowę przedwstępną i doradzimy odpowiednią wysokość zadatku. Ustalimy również termin podpisania aktu notarialnego.
3. Sprawdzimy treść aktu notarialnego i zasugerujemy ewentualne zmiany. Ustalimy terminy m.in.: płatności
i wydania lokalu.

6

UMOWA SPRZEDAŻY

1. Spotkamy się u notariusza.
2. Będziemy obecni w trakcie czytania aktu czuwając nad wszystkim za Ciebie.
3. Podpiszesz akt notarialny!
4. Spotkamy się w ustalonym terminie na wydaniu lokalu i spisaniu protokołu zdawczo - odbiorczego gratulując zwieńczenia ostatniego etapu!

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

IMG_5649-Edit
1 3
IMG_6333-Edit

RZUT NIERUCHOMOŚCI

PAKIET PREMIUM

Pakiet Premium to korzyści dla Ciebie i Twojej nieruchomości. Ta forma współpracy zapewnia nie tylko szybszą i skuteczniejszą sprzedaż / wynajem ale również wiele udogodnień i ułatwień dla klientów.

Wyręczymy Ciebie w odbieraniu telefonów od Zainteresowanych, udzielaniu informacji, umawianiu spotkań, prezentacjach nieruchomości.

Różne zdjęcia, sprzeczne informacje, nierzadko oferty z różnymi cenami? Unikniemy niepotrzebnego bałaganu w mediach zapewniając porządek i pełną kontrolę nad ofertą. Dzięki raportom cyklicznym będziesz zawsze wiedzieć co dzieje się z Twoją nieruchomością.

Większy budżet marketingowy to mówiąc prościej specjalna promocja oferty, obejmująca m.in.: wyróżnienia na portalach branżowych.

Wysokość wynagrodzenia zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od nieruchomości, wariantu współpracy itp. Zawsze jednak wysokość wynagrodzenia w pakiecie Premium jest niższa od tej w standardowych pakietach!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W każdym przypadku standard naszych działań zakłada wykonanie zdjęć przez naszego fotografa. Bez obaw – nie ponoszą Państwo za to dodatkowych opłat.

Tak, biuro Home Empire posiada licencje nr 20930 i ubezpieczenie OC.

Jeśli współpraca z tym biurem nie odbywa się w ramach umowy na wyłączność – to nie problem. Oferujemy różne formy współpracy – w tym umowę bez klauzuli wyłączności.

Warunki zawsze ustalamy indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę dane statystyczne dotyczące sprzedaży / wynajmu podobnych nieruchomości i na ich podstawie ustalamy wspólną strategię działania.

Nasza prowizja płatna jest tylko za efekt, a roszczenie o nią powstaje dopiero w momencie podpisania umowy przedwstępnej / przyrzeczonej (w przypadku sprzedaży) lub umowy najmu.