Nowe Miasto, Ostrowska 5 950 000 zł
 • ID he020817
 • Transakcja sprzedaż - r.wtórny
 • Nieruchomość hala magazynowa
 • Powierzchnia 1819,40 m2
 • Cena za m2 3 270 zł
 • Powierzchnia działki 4720 m2
 • Piętro 1
 • Zabudowa hala magazynowa
 • Ogrzewanie gazowe
 • Forma własności pełna własność

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę zabudowaną budynkiem biurowym oraz magazynowym położoną w Poznaniu przy ulicy Ostrowskiej z bardzo dobrym dojazdem do Trasy Katowickiej oraz autostrady A2!

Jest to ciekawa oferta zarówno dla firm, które poszukują biurowca i magazynu typowo pod własną działalność, jak i dla inwestorów, którzy poszukują obiektów na wynajem.

Na działce o powierzchni 0,4720 ha mieszczą się kolejno:

1. BUDYNEK BIUROWY (rok budowy: 2011) o powierzchni użytkowej wynoszącej 353,20 mkw. Obiekt dwukondygnacyjny (projektowana wysokość netto każdej kondygnacji: 3 m), aktualnie przystosowany układem na parterze do działalności handlowej, zaś pierwsze piętro, na które prowadzi przeszklona klatka schodowa mieści liczne gabinety. Dzięki dużej ilości okien (PCV) istnieje możliwość dostosowania układu parteru pod większą ilość niezależnych pomieszczeń, natomiast zarówno parter jak i piętro posiadają wydzielone pomieszczenia socjalne oraz toalety. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe, w tym te dla niepełnosprawnych. Między budynkiem biurowym, a magazynowym mieści się drugi znacznie większy parking oraz plac manewrowy z dojazdem o zwiększonej nośności.

2. BUDYNEK MAGAZYNOWY (rok budowy: 2011), murowany, o powierzchni użytkowej wynoszącej 1.466,20 mkw. Obiekt dwukondygnacyjny zaopatrzony w windę towarową, dwie klatki schodowe ulokowane po przeciwnych stronach oraz dwie bramy na froncie, w tym jedną z rampą. Projektowana wysokość pierwszej kondygnacji (od posadzki do stropu) to 4,40 m, zaś drugiej (od posadzki do dolnej krawędzi blachy trapezowej: 3,69 m. W budynku znajduje się m.in. pomieszczenie socjalne dla pracowników wraz z umywalnią i natryskiem. Piętro magazynu jest naturalnie doświetlone dzięki zaprojektowanemu świetlikowi, który biegnie środkiem wzdłuż alei z regałami.

Układ pomieszczeń w obu budynkach znajduje się w galerii zdjęć – zapraszam do zapoznania się.

Budynki znajdują się w bardzo dobrym stanie. Teren działki jest zadbany, ogrodzony (wjazd główny zamykany bramą) i monitorowany. Dojazd do obu budynków łącznie z parkingiem oraz placem jest wyłożony kostką brukową, nie brakuje też nasadzeń zieleni od strony frontowej. Dostępne media: woda, kanalizacja, energia elektryczna, gaz, światłowód. Budynek biurowy posiada przygotowanie pod montaż klimatyzacji.

UWAGA: podana w ogłoszeniu cena 5.950.000,00 zł jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT 23%. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Mateusz Nowakowski | Home Empire

Kontakt


image


Pobierz broszurę PDFIle zapłacisz u notariusza?

Taksa notarialna 8322,50 zł
VAT od taksy 1914,18 zł
PCC 119000,00 zł
Opłata sądowa 200,00 zł
Razem 129436,68 zł

Dane mają charakter orientacyjny. Dla klientów Home Empire rabat na taksę notarialną!

Zakup na kredyt?

Potrzebujesz uzyskać finansowanie na zakup tej nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Doradca finansowy

 • Filip Płócienniczak
 • tel. 661 890 376