Jeżyce, Przygraniczna 550 179 zł
 • ID he020630-9
 • Transakcja sprzedaż - r.pierwotny
 • Nieruchomość mieszkanie
 • Powierzchnia 87,33 m2
 • Cena za m2 6 300 zł
 • Opłaty 300 zł/mc
 • Ilość pokoi 3
 • Piętro 2/2
 • Zabudowa apartamentowiec
 • Ogrzewanie gazowe

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję „Willa Natura” mieszczącą się przy ulicy Przygranicznej w Poznaniu. Powstające osiedle składać się będzie z sześciu kameralnych willi miejskich, w których – na każdym z pięter, znajdować się będą jedynie trzy mieszkania. Kameralne osiedle z dala od miejskiego zgiełku w pobliżu terenów zielonych, które oferuje Jezioro Kierskie z dogodnym dojazdem do centrum? To Willa Natura!

PREZENTOWANE MIESZKANIE:
Apartament, budynek „B” – 2 piętro, 3 pokoje, powierzchnia użytkowa: 87,33 mkw, dwa balkony w tym jeden narożny (3,12 + 11,13 mkw). Cena brutto: 550.179,00 zł

CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA:
Inwestycja będzie się charakteryzowała nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością użytych materiałów. Mieszkania zaprojektowano w czterech wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie optymalny dla siebie metraż oraz układ. Pierwszy wariant stanowią najmniejsze mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 45 m2. W drugim wariancie zaprojektowano większe – trzypokojowe mieszkania o powierzchni około 65 m2. Trzeci i czwarty wariant stanowią przestronne trzypokojowe apartamenty o powierzchniach od około 80 do 87 m2! Każde z mieszkań położonych na parterze posiada ogród – ich powierzchnie sięgają od 70 do ponad 300 m2! Mieszkania położone na pierwszym i drugim piętrze posiadają jeden, dwa lub trzy balkony w zależności od wariantu. Dla komfortu przyszłych mieszkańców cały teren osiedla zostanie zamknięty, a wewnątrz osiedla zaaranżowano aż dwa place zabaw, dużą ilość naziemnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.

Cena miejsca parkingowego wynosi 12.500,- zł brutto. Oferujemy możliwość dokupienia przestronnej komórki lokatorskiej w cenie 8.000,- brutto!

LOKALIZACJA:
Osiedle Willa-Natura powstaje w Poznaniu, przy ulicy Przygranicznej – na malowniczej działce, otoczonej łąkami i drzewami w odległości kilku minut spacerem od Jeziora Kierskiego! Miejsce to posiada komfortowy dojazd ulicą Dąbrowskiego (DK 92), która zapewnia również miejską komunikację z dojazdem do pętli tramwajowej Ogrody!

TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY:
Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu, w skład którego wchodzą cztery budynki (A1, B1, A2 oraz B2) to 30.06.2022 roku. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży!

INFORMACJE DODATKOWE:
Szanowni Państwo – informujemy, że spotkanie w biurze sprzedaży oraz na budowie możliwe jest jedynie po wcześniejszym umówieniu się. Oferujemy również dedykowanego doradcę kredytowego oraz pakiety wykończeń mieszkań pod klucz! Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt


image


Pobierz broszurę PDFZakup na kredyt?

Potrzebujesz uzyskać finansowanie na zakup tej nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Doradca finansowy

 • Filip Płócienniczak
 • tel. 661 890 376


Podobne oferty