Centrum, Grochowe Łąki 215 900 zł
 • ID he020551-8
 • Transakcja sprzedaż - r.wtórny
 • Nieruchomość mieszkanie
 • Powierzchnia 33,10 m2
 • Cena za m2 6 523 zł
 • Opłaty 280 zł/mc
 • Ilość pokoi 2
 • Piętro 3/3
 • Zabudowa kamienica
 • Ogrzewanie miejskie
 • Forma własności pełna własność

Na sprzedaż lokal 2-pokojowy w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Grochowe Łąki w ścisłym Centrum Poznania (400 m od płyty Starego Rynku). Lokal położony jest na 3 – ostatnim piętrze kameralnego budynku który jest po renowacji. Z uwagi na położenie lokalu na poddaszu powierzchnia całkowita to ok. 33,10 m2, a użytkowa to 25,49 m2.

Rzut w galerii zdjęć odpowiada lokalowi będącym przedmiotem oferty – pozostałe zdjęcia z uwagi na toczące się prace budowlane są mieszane i ukazują różne lokale.

Bezkompromisowy remont z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zakłada m.in generalny remont wszystkich części wspólnych, wiele elementów wykonanych na zamówienie i przyłączenie do cieplika miejskiego. Dla komfortu mieszkańców korytarze będą wykończone w stylu hotelowym.

STAN MIESZKAŃ:
Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim, w ramach ceny są stylizowane drewniane drzwi wejściowe, drewniane okna oraz wszystkie instalacje. Nowe pokrycia ścian i podłóg, parapety jesionowe. Każde mieszkanie ma skrzynkę teletechniczną z zasilaniem i przygotowaniem pod światłowód. Stropy żelbetowe, nowa wylewka z izolacją termiczną i akustyczną! Lokale w przyziemiu są wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Lokale na ostatnim piętrze mają przygotowane instalacje do montażu klimatyzacji.

ZAKRES REMONTU:
– rewitalizacja elewacji wraz z odtworzeniem elementów zabytkowych i oświetleniem
– nowa stylizowana stolarka drewniana, drzwi wejściowe do lokali o wysokości podwyższonej do 2,4 m
– remont klatek schodowych (przeważają naturalne materiały – jesion i granit, cegła po renowacji)
– nowa konstrukcja i pokrycie dachu (izolowany styropapą o gr. 20 cm)
– podłączenie do cieplika miejskiego
– wymiana instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, domofonowej, infrastruktura pod światłowód

DOSTĘPNOŚĆ LOKALI:
W ramach prowadzonej inwestycji dostępne są również inne lokale: kawalerki, mieszkania dwupokojowe w metrażach od 25 m2 do 40 m2. Dostępne są także komórki lokatorskie. Wszystkie lokale mają ekspozycję zachodnią. Zapraszamy do kontaktu aby otrzymać listę dostępnych mieszkań!

INFORMACJE DODATKOWE:
Lokal niemieszkalny – pełna własność z udziałem w gruncie, księga wieczysta. Zapraszam do obejrzenia mieszkań na żywo. Opłaty administracyjne wraz z zaliczkami na poczet zużycia mediów na poziomie ok. 10 zł/m2. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Polecam i zapraszam na prezentację!
Mateusz Nowakowski
Home Empire

Kontakt


image


Pobierz broszurę PDFIle zapłacisz u notariusza?

Taksa notarialna 816,80 zł
VAT od taksy 187,86 zł
PCC 4318,00 zł
Opłata sądowa 200,00 zł
Razem 5522,66 zł

Dane mają charakter orientacyjny. Dla klientów Home Empire rabat na taksę notarialną!

Zakup na kredyt?

Wysokość raty kredytu już od: 829,74 zł/miesiąc
Potrzebujesz uzyskać finansowanie na zakup tej nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Doradca finansowy

 • Piotr Matejek
 • tel. 616 698 402


Wyliczona rata rata kredytu (przy oprocentowaniu 3,1% na 30 lat i wkładzie własnym 10%) ma jedynie charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Podobne oferty