Centrum, Grochowe Łąki 255 618 zł
 • ID he020551-1
 • Transakcja sprzedaż - r.wtórny
 • Nieruchomość mieszkanie
 • Powierzchnia 25,82 m2
 • Cena za m2 9 900 zł
 • Opłaty 270 zł/mc
 • Ilość pokoi 1
 • Piętro 0/3
 • Zabudowa kamienica
 • Ogrzewanie miejskie

Na sprzedaż kawalerka w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Grochowe Łąki w ścisłym Centrum Poznania (400 m od płyty Starego Rynku). Lokal położony jest na wysokim parterze kameralnego budynku który jest w trakcie renowacji i dysponuje dwoma dużymi oknami które świetnie doświetlają wnętrze.

Rzut w galerii zdjęć odpowiada lokalowi będącym przedmiotem oferty – pozostałe zdjęcia z uwagi na toczące się prace budowlane są mieszane i ukazują różne lokale.

Bezkompromisowy remont z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zakłada m.in generalny remont wszystkich części wspólnych, wiele elementów wykonanych na zamówienie i przyłączenie do cieplika miejskiego. Dla komfortu mieszkańców korytarze będą wykończone w stylu hotelowym. Zakończenie remontu jest planowane na kwiecień 2020 r.

STAN MIESZKAŃ:
Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim, w ramach ceny są stylizowane drewniane drzwi wejściowe, drewniane okna oraz wszystkie instalacje. Nowe pokrycia ścian i podłóg, parapety jesionowe. Każde mieszkanie ma skrzynkę teletechniczną z zasilaniem i przygotowaniem pod światłowód. Stropy żelbetowe, nowa wylewka z izolacją termiczną i akustyczną! Lokale w przyziemiu są wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Lokale na ostatnim piętrze mają przygotowane instalacje do montażu klimatyzacji.

ZAKRES REMONTU:
– rewitalizacja elewacji wraz z odtworzeniem elementów zabytkowych i oświetleniem
– nowa stylizowana stolarka drewniana, drzwi wejściowe do lokali o wysokości podwyższonej do 2,4 m
– remont klatek schodowych (przeważają naturalne materiały – jesion i granit, cegła po renowacji)
– nowa konstrukcja i pokrycie dachu (izolowany styropapą o gr. 20 cm)
– podłączenie do cieplika miejskiego
– wymiana instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, domofonowej, infrastruktura pod światłowód

DOSTĘPNOŚĆ LOKALI:
W ramach prowadzonej inwestycji dostępne są również inne lokale: kawalerki, mieszkania dwupokojowe w metrażach od 25 m2 do 40 m2. Dostępne są także komórki lokatorskie. Wszystkie lokale mają ekspozycję zachodnią. Zapraszamy do kontaktu aby otrzymać listę dostępnych mieszkań!

INFORMACJE DODATKOWE:
Pełna własność z udziałem w gruncie, księga wieczysta. Zapraszam do obejrzenia mieszkań na żywo. Opłaty administracyjne wraz z zaliczkami na poczet zużycia mediów na poziomie ok. 10 zł/m2. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Polecam i zapraszam na prezentację!
Mateusz Nowakowski
Home Empire

Kontakt


image


Pobierz broszurę PDFZakup na kredyt?

Wysokość raty kredytu już od: 982,38 zł/miesiąc
Potrzebujesz uzyskać finansowanie na zakup tej nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Doradca finansowy

 • Piotr Matejek
 • tel. 616 698 402


Wyliczona rata rata kredytu (przy oprocentowaniu 3,1% na 30 lat i wkładzie własnym 10%) ma jedynie charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Podobne oferty