Biedrusko k. Poznania 414 585 zł
 • ID he020240
 • Transakcja sprzedaż - r.pierwotny
 • Nieruchomość lokal użytkowy
 • Powierzchnia 92,13 m2
 • Cena za m2 4 500 zł
 • Opłaty 250 zł/mc
 • Piętro 0/2
 • Zabudowa apartamentowiec
 • Ogrzewanie gazowe

Poznaj kameralną inwestycję ‘Tilia – Osiedle Parkowe’ w samym centrum Biedruska – kompleks 6 willi miejskich, z których każda mieści tylko 8 lokali. Obiekt charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością użytych materiałów. Dla komfortu przyszłych mieszkańców cały teren jest zamknięty, a wewnątrz osiedla zaaranżowano plac zabaw, dużą ilość miejsc postojowych i komórki lokatorskie.

PROMOCJA – DO KAŻDEGO LOKALU UŻYTKOWEGO 4 MIEJSCA POSTOJOWE W CENIE!

Wszystkie lokale użytkowe, łącznie z prezentowanym (92,13 mkw powierzchni użytkowej) położone są w budynkach numer 12 i 14 z witrynami od ulicy Wojskowej, co zapewnia doskonałą ekspozycję i dużą widoczność nawet z ronda (zbiegu ulicy Poznańskiej i 1 Maja). W galerii zdjęć zamieszczamy rzuty z obydwoma układami “L” oraz “T”.

Wszystkie lokale użytkowe zostały zaprojektowane jako otwarta przestrzeń z wydzielonym zapleczem sanitarnym oraz kuchennym, aby zapewnić jak najwięcej możliwości aranżacyjnych pod kątem indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, każdy z lokali ma możliwość wydzielenia ogródka!

Układ pomieszczeń, lokalizacja i udogodnienia wokół (widoczna ekspozycja, ogród, miejsca parkingowe dla Klientów na zamkniętym terenie osiedla) powodują, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla firm, które planują otwarcie zarówno biura, czy różnego rodzaju gabinetów usługowych w związku z dynamicznym rozwojem Biedruska i rosnącą liczbą mieszkańców.

Ciekawym pomysłem z uwagi na bliskość szkoły może być centrum gier (wideo/planszowych) z małą gastronomią dla młodzieży. To również świetne miejsce na prywatną bawialnię, lub świetlicę dla najmłodszych oraz na przedszkole (istnieje możliwość połączenia obu lokali w budynku numer 12).

DOSTĘPNE LOKALE (istnieje też możliwość najmu):

Budynek 12:
LU1, powierzchnia użytkowa: 94 mkw, cena brutto: 423.000,00 zł (4.500,00 zł brutto/mkw);
LU2, powierzchnia użytkowa: 92,13 mkw, cena brutto: 414.585,00 zł (4.500,00 zł brutto/mkw);
Budynek 14:
LU2, powierzchnia użytkowa: 92,13 mkw, cena brutto: 414.585,00 zł (4.500,00 zł brutto/mkw);

LOKALIZACJA:
Osiedle sąsiaduje bezpośrednio z pięknym parkiem otaczającym Pałac Biedrusko. W promieniu kilkuset metrów są do dyspozycji liczne sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła, poczta, przychodnia i przystanek MPK, z którego trafimy bezpośrednio do Poznania (linie autobusowe: 348 – Os. Sobieskiego, 911 – Rondo Śródka). Dogodny dojazd do Poznania również samochodem – tylko 5 km od granic miasta!

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta od dewelopera – zapraszamy!

Kontakt


image


Pobierz broszurę PDFZakup na kredyt?

Wysokość raty kredytu już od: 1593,31 zł/miesiąc
Potrzebujesz uzyskać finansowanie na zakup tej nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Doradca finansowy

 • Piotr Matejek
 • tel. 616 698 402


Wyliczona rata rata kredytu (przy oprocentowaniu 3,1% na 30 lat i wkładzie własnym 10%) ma jedynie charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.